06 Aralık 2021 Pazartesi

DEMET AKALIN VE SURVİVOR EVRİM KEKLİK ARASINDAKİ BUZLARI YASİN OBUZ ERİTTİ

'Survivor 2020’nin hiçbir bölümünü kaçırmayan Demet Akalın, Evrim Keklik ile ilgili sert çıkışta bulunmuş ancak ikili arasındaki gerginlik yarışmanın ardından sona ermişti. İki isim arasındaki buzları Yasin Obuz’un erittiği ortaya çıktı.


  • 05 Ağustos 2020 Çarşamba

 

Programın başlarında favorisinin Evrim olduğunu açıklayan Demet Akalın sonlara doğru fikrini değiştirerek Cemal Can’ı desteklemeye başladı.

 

 

 

Evrim Keklik ve Demet Akalın gerginliğinin temeli ise Nisa’nın elendiği gün atıldı.

 

Evrim’in “Hadise ne demiş; her şey burada bitti toparlan gidiyorsun” tweetine Demet Akalın’dan jet yanıt geldi.

 

 

 

Akalın Evrim’in gönderisinin paylaşarak “Ay sen şimdi dalga mı geçtin Nisa’yla? Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son 1 ayda bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu, ya sen?” notunu düştü.

 

 

 

İkilinin arasındaki gerilime Yasin Obuz son verdi. Demet Akalın’ın kızı Hira ile Bodrum’da görüşen 'Survivor Yasin' bu seferde Evrim ve Demet Akalın’ı bir araya getirdi.

 

 

 

 

Takipçilerinin sorularını Instagram hesabından yanıtlayan Survivor Evrim, Demet Akalın’la ilgili ilk kez konuştu.

 

Takipçisinin “Demet ablanın senin hakkındaki yorumlarına rağmen onun şarkısını paylaştın?” sorusuna Survivor Evrim “Minik bir görüşme yaptık. Yasinciğim sağ olsun” cevabını verdi.

 

 

​​​​​​​

​​​​​​​

Yasin Obuz sosyal medya hesabından ikilinin barıştığını; "Evrim aradı 'uyuyamıyorum' dedi. Kıramadım!" mesajıyla duyurdu.

​​​​​​​

 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *