02 Mart 2021 Salı

Burcunuza göre doğru ev kıyafeti seçimleri

Evden çalışmak sabahları kendimize daha çok vakit ayırmamızı sağlıyor.Ancak bu durum şıklığımızdan vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor tabiki... Kimse video konferans aracılığıyla tam olarak göremeyecek olsa da, yeni bluzunuzu doğru kombinlemek istemez misiniz?


  • 03 Temmuz 2020 Cuma

 

Koç 

Koç burcu her zaman enerjik ve hareket halindeyken kendini iyi hisseder. Ayrıca kendilerine güvenen feminen tarafları da kırmızı ipek bir elbiseyi tercih edebilir. Ancak hepsini bir projede değerlendirdiklerinde, egzersiz görünümüyle oldukça rahat ve havalılar.

 

Boğa 

Boğa burçları inatçılıkları ve sabit fikirlilikleri ile bilinir. Alışveriş söz konusu olduğunda, kıyafet seçiminde hiç zorlanmaz çünkü bildikleri markalar ve modellerden şaşmazlar. Aynı zamanda şehvetli ve lüks kumaşlar ile rahatlıklarını da ön planda tutarlar. Bu neden ile geniş keten bluzlardan ve serbest akan eteklere, tereyağı yumuşaklığındaki kadife pantolon takımlarını tercih edebilirler.

 

İkizler 

İkizler matbaa ustalarıdır. Dolapları grafik desenleri ve etkileyici renklerle doludur. Aksesuarları ve yanlış eşleşen görünümlerle oynamayı severler. Bu neden ile İkizler burcu görüntülü sohbet üzerinden bile size etkileyecek güce sahiptir. Onlar için büyük halka küpeler ve renkli bluzlar her zaman iş görür

 

 

Yengeç 

Bu burç tamamen romantizmle ilgili! Yengeçler kadınsı siluetleri severler. En sevdikleri elbiseleri onları rüyada gibi hissetmelerini sağlar. Çok sezgisel oldukları için bir odanın enerjisinden bile kolayca etkilenebilir ve kıyafetlerin ruh halini etkileyeceğini bilirler. Onlar için romantik ve nazik tercihler ön plandadır.

 

Aslan 

Aslanlar tamamen dramayla ilgililer! Doku ve siluet söz konusu olduğunda aslanlar kıyafetlerini etkileyici ve sıra dışı olanlardan tercih ederler. Tabii ki, rengi de seviyorlar. Moda ve sanat konuşulduğunda aslan burçları sıranın önünde yer alır. Video konferansa girdiklerinde ne giydikleri hakkında sohbet etmeye hazır olun.

Başak 

Başak burçları kıyafetlerinin oldukça sorunsuz olmasını ister ve bu konuda oldukça pratiktir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da oldukça özenlidir. Başak burçları, evde çalışırken bile işten uzaklaşmayan ve muhtemelen işin yapılması için yeteri kadar seviyeli bir şıklıkta olacaklar

 

 

 

Terazi 

Terazi burçları lüks ve büyük tasarımcılara sahip bir gardırop arasından her zaman en güzelini seçmek ister. Evden çalışırken bile mükemmel bir takım elbise ve marka bir kemer kullanırlar. Tarzları oldukça rafine edilmiştir.

 

Akrep 

Her şeyden önce, Akrepler beceriklidir. Muhtemelen çoğu zaman oldukça 'cool' görünecekleri kıyafetler ile karşınıza çıkıyorlar! Ancak ister inanın, ister inanmayın; uyandıklarında ne giyecekleri kesinlikle odak noktaları değildi! Onlar uyandıklarında daha çok ne yapacaklarını düşünüyorlar. Yine de kombinleri konusunda oldukça başarılılar. Akrepler çok fazla siyah giyme eğilimindedir ve güvenleri içelerinden dışarı sızar.

 

Yay 

Yaylar abartılı manşonları veya eksantrik üstleri daima utangaç bir şekilde formüle edip kombinlemenin bir yolunu bulur. Yay burçları aksesuar aşığıdır. Onlar, tarzlarına aksesuarları ile yorum katar.

 

 

 

Oğlak 

Oğlaklar her zaman resmi bir üniforma giyme eğilimindeler!Yani, bu, evdeki masa başında yazarak geçirilen bir gün için kot pantolon ve tişört anlamına gelse bile, onlar tavırları ile resmi gözükmenin bir yolunu mutlaka bulur.

 

Kova 

Kovalar kendi başlarına benzersizdir ve eğilimleri takip etmezler. Onlar sadece istediklerini giyerler ve ruh halleri gün boyunca ne olmak istediklerine karar verir. Onların 'dahi' karakterine, giydikleri her şey yakışır.

 

Balık 

Ah, bohem kraliçe... Balık, sadece yatakta uzanırken bile bir müzik festivaline katılıyormuş gibi giyinir. Pijamaların bile karmaşık detayları vardır, bu yüzden sadece doğa ile uyum içinde olduklarını ve ruhlarının parlamasına izin verdiklerini kıyafetleri tercih ederler.

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *