28 Şubat 2021 Pazar

TUTUKLU BABA ÇOCUKLARI İÇİN  MEKTUPLA DESTEK İSTEDİ,BEYOĞLU SAHİP ÇIKTI

Adli bir suçtan dolayı eşiyle birlikte tutuklu olan C.S, çocuklarının mağdur olduğunu dile getirerek mektupla Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'ndan destek istedi.


  • 08 Şubat 2021 Pazartesi

Bu talebe kayıtsız kalmayan Beyoğlu ,tek başlarına yaşama tutunmaya çalışan çocukları ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşıladı, uzaktan eğitimden yararlanmaları için tablet bilgisayar hediye etti.

"Çocuklarım Çok Zor Durumda" Diyerek Destek İstedi 

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,anne ve babaları adlı bir suçtan dolayı cezaevinde olan çocuklara sahip çıkarak bir kez daha gönülleri fethetti.
Tutuklu bulunduğu cezaevinden kendisine mektup yazarak dışarıda kimsesiz şekilde zor koşullarda ayakta kalmaya çalışan çocukları için destek talep eden C.S'nin çağrısına anlamlı bir cevap veren Beyoğlu, 4 kardeşten oluşan aileyi ziyaret etti.
Ziyaret sırasında duygusal anlar yaşandı.
Baba,mektubunda Beyoğlu'nun ihtiyaç sahibi ailelere karşı gösterdiği hassasiyeti yakından takip ettiğini ve bundan esinlenerek destek istediğini yazıyordu.

Kimsesiz Çocukların İhtiyaçlarını Karşıladı 

Mektubu okurken oldukça hüzünlenen Beyoğlu,çocuklara imkanlar çerçevesinde destek vereceklerinin altını çizerek nakdi ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı,eğitimlerini aksatmamaları için de tablet bilgisayar hediye etti.
Başkan Beyoğlu,çocuklara kalıcı gıda ve sosyal yardım desteği sağlanması için de ne gerekiyorsa yapacaklarını kaydetti.

Uzatılan İnsani El İçin Teşekkür Ettiler 

Beyoğlu,hayatın imtihanlarla dolu olduğunu ifade ederek çocuklardan sabır ve azimle hayata tutunmaya devam etmelerini istedi. 
Beyoğlu'nu büyük bir ilgi ile karşılayıp uğurlayan kardeşler,kendilerine uzatılan insani ve vicdani elden duydukları memnuniyeti aktararak teşekkür etti.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *