28 Şubat 2021 Pazar

BİR ÇOCUĞUN GÜLÜMSEMESİ DÜNYAYA BEDEL

Ak Partili Bağlar Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren giyim mağazası aracılığıyla ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.


  • 08 Şubat 2021 Pazartesi


Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye ekipleri tarafından tespit edilen çocuklara giysi desteğinde bulunarak minik yüreklerle samimi kareler oluşturdu. Belediyenin imkanları ve hayırsever vatandaşların bağışlarıyla ayakta duran mağazanın dar gelirli vatandaşların umudu haline geldiğini belirten Başkan Beyoğlu,”Belediyemizin imkanları ve hayırsever kardeşlerimizin desteğiyle ihtiyaç sahiplerine kol kanat germeye devam edeceğiz” dedi.

İhtiyaç  Sahiplerini Sevindirmeye Devam Ediyor

Açıklanan son  nüfus rakamlarına göre nüfusu  400 bini geçen Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde belediye tarafından dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hayata geçirilen giyim mağazası, çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediyenin imkanları ve hayırseverlerin bağışlarından oluşan giyim ürünleri, daha sonra belediye tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber ziyaret ettiği mağazada aileler ve çocuklarla bir araya geldi. 

“Çocukların Tebessümü Her Şeye Bedel”
Hazırlanan giysi paketlerini çocuklara takdim eden Başkan Beyoğlu,”Çocukların mutlu olduğu toplum geleceğe umutla bakar. Bizim görevimiz çocuklara imkan yaratmaktır. Bu işi belediyemizin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle yapıyoruz. Çocukların yüzündeki tebessüm her şeye bedel” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda aileler ve çocuklarla birlikte resim çeken Beyoğlu,sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan miniklerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *