11 Nisan 2021 Pazar

DİYARBAKIR SOKAKLARINDA, 'WE LOVE ERDOGAN'

AK PARTİ'Lİ DİYARBAKIR BAĞLAR BELED,YE BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU :"SON NEFESİMİZE KADAR SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ"


  • 09 Mart 2021 Salı

ABD'nin New York kentinde reklam panolarına "Stop Erdogan" (Erdoğan'ı durdurun) afişi asılmasına sert tepki gösteren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,belediyenin hizmet binalarına  "Love Erdoğan "(Erdoğan'ı Seviyoruz ) afişleri aşarak bir grup fetö'cü tarafından yapıldığı ifade edilen provokasyona Diyarbakır'dan anlamlı  cevap verdi.

"Erdoğan, Dik Duruşun Simgesidir "

"Son nefesimize kadar Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız " sözleriyle tepkisini dile getiren Beyoğlu, iç ve dış ihanet odaklarının asla başarılı olamayacağını söyledi.
Beyoğlu,"Bu ihanet odaklarının tek derdi, onların kirli emel ve ittifaklarına karşı mazlumların yanında yer alarak dik duruş sergileyen liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı saf dışı bırakıp Türkiye'mizi çökertmektir. Ama boşuna hevesleniyorlar.Aziz milletimiz ve bizler her şeyin farkındayız.Onlar saldırdıkça bizler daha çok kenetleneceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *