11 Nisan 2021 Pazar

BAŞKAN VE EŞİ BÖBREK YETMEZLİĞİ OLAN HASTAYA UMUT OLDU

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Böbrek Yetmezliği Hastasının Eşine İstihdam İmkanı Sağladı


  • 17 Mart 2021 Çarşamba

Ak Partili Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu bir yandan yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projelerle ilçenin onca yıldır biriken sorunlarını çözerek aydınlık yarınlara ışık tutuyor, diğer yandan yaptığı sosyal belediyecilik ile gönüller kazanıyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik desteklerle  halkın takdirini kazanan Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gören eşinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren baba  H.G’nin istihdam edilmesini sağlayarak ailenin yüzünü güldürdü. Hasta yatağındaki A.G’yi eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte ziyaret ederek moral aşılayan ve verdiği müjde ile sevindiren Başkan Beyoğlu’na teşekkür eden aile yaşadığı sevinci dile getirdi.

Hiç Beklemedikleri Güzel Haberi Paylaştı
İhtiyaç sahibi vatandaşların çeşitli konulardaki sorunlarını çözerek halk arasında büyük bir sempati kazanan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, zor durumdaki bir ailenin daha yüzünü güldürdü. Böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gören 3  çocuklu A.G’nin hastalığını mahalle ziyareti sırasında öğrenen Başkan Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte aileyi ziyaret ederek hiç beklemedikleri güzel bir haberi paylaştı. Beyoğlu, yaptığı girişimler sonucu A.G’nin eşi H.G’nin kalıcı işe yerleşerek istihdam edilmesini sağladı. Beyoğlu, aileye nakdi ve ayni yardımda da bulunarak mutluluklarını ikiye katladı.

“Lideri Erdoğan Bir Ülkede Yöneticiler Vatandaşların Derdine Derman Üretir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleket sevdasını esas alarak çalıştıklarını belirten Başkan Beyoğlu,”Sayın cumhurbaşkanımız yerel yöneticiler olarak halkın içinde olmamızı, dertleriyle hemhal olmamızı ve çözüm odaklı çalışmamızı istiyor. Biz de lideri Recep Tayyip Erdoğan olan bir ülkenin ve davanın temsilcileri vatandaşlarının derdini kendi derdi olarak kabul edip derman üretir diyoruz. Her bir vatandaşımızın sorununa çözüm üretmek bizim görevimizdir. Milletimizin dualarına talibiz. Daha çok çalışacağız, daha çok insanımıza ulaşmaya gayret edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Bize Kimsenin Yapmadığı İyiliği Yaptı”

Hasta yatağındaki A.G, işsiz olan eşinin sorununu çözerek ailenin kalıcı gelire sahip olmasını sağlayan Beyoğlu’a hem dua ,hem de teşekkür etti.
“Bize hiç kimsenin yapmadığı iyiliği ve desteği sağladı” diyerek sevincini dile getiren H.G ise Beyoğlu’nun kendisine ve ailesine hayata bağlanma imkanı sağladığını kaydetti. H.G,”Yaşamayan bilmez. Bir yandan eşimin hastalığı, bir yandan işsiz olmam. Çok zor günler geçiriyoruz. Başkan bey bize büyük bir müjde verdi. Yaşadığımız sürece kendisine dua edeceğiz.Rabbim kendisinden razı olsun ve böyle iyi kalpli yardımsever insanların sayısını artırsın.” dedi

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *