11 Nisan 2021 Pazar

BAĞLAR BELEDİYE BAŞKANI BEYOĞLU: LİDERİMİZİN ETRAFINDA KENETLENECEĞİZ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ankara'da Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'yu ziyaret etti.


  • 25 Mart 2021 Perşembe

Bağlar  Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu’ya, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde  nezaket ziyaretinde bulundu.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Topçu, birlik ve kardeşlik mesajı verdi.

“Bizi Bölemeyecekler" 

Türkiye’ye yönelik sistematik saldırıların olduğunu belirten Topçu, “Cumhurbaşkanımızın yanında durmak, milletimizin istiklali ve istikbali için tek devletin, tek bayrağın, tek milletin ve tek vatanın yanında durmak demektir. Dün her türlü enstrümanları ile dedelerimizin üzerine gelenlerin torunları, bu günde aynı şekilde bizim üzerimize geliyorlar.
Kürt kardeşlerimizin temsilcisi oldukları iddiasında olan bölücü örgütler ve güdümlü sözde siyasetçiler, Papalı pullar bastırıp, onların verdiği silahlarla bin yıllık kardeşliğe kurşun sıkarken, İsrail’e ve ABD’ye methiyeler düzmeyi de ihmal etmiyorlar.
Kürt’ü, Arap’ı, Alevi’si, Sünni’si ile ay yıldızlı al bayrak altında dünya durdukça birlikte yaşama kararlılığında olan Türk milletin bütün evlatları, mazlumların son umudu Türkiye’nin payidar kalması için en son ocağın sönmesine asla fırsat vermeyecek.
Bağlar Belediye Başkanımız kardeşim Hüseyin Beyoğlu Bey ne kadar Kürt’se ben de o kadar Kürt’üm. Ben ne kadar Türk isem, o da o kadar Türk’tür. Bizi asla birbirimizden ayıramayacaklar; vatanımızı bölüp, ezanımızı susturup, bayrağımızı indirip, devletimizi yıkamayacaklar.” ifadelerini kullandı. 


Beyoğlu:"Cumhurbaşkanımızın Etrafında Kenetleneceğiz "

 Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, oynanan oyunun farkında olduklarını dile getirerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu mücadelede yalnız olmadığını söyledi.
Beyoğlu,“İhanet odaklarına ve emperyalizmin kirli emel ve ittifaklarına karşı mazlumların yanında yer alarak dik duruş sergileyen Cumhurbaşkanımızı saf dışı bırakıp Türkiye'mizi çökertmek isteyenler, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Aziz milletimiz ve bizler her şeyin farkındayız. Onlar saldırdıkça bizler daha çok kenetlenecek daha çok çalışacak, tam bağımsız güçlü ve refah içindeki bir Türkiye’yi gelecek nesillerimize bırakacağız inşallah.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *