13 Mayıs 2021 Perşembe

HANDE FIRAT'IN EŞİNDEN AĞAÇ KATLİAMI

Daha önce de adı skandallara karışan Gazeteci Hande Fırat'ın eşi Murat Özvardar, bu seferde oturduğu sitede yaptığı ağaç katliamıyla gündemde...


  • 12 Nisan 2021 Pazartesi

İsmi daha öncede bir çok skandala karışan Gazeteci Hande Fırat'ın Eşi Murat Özvardar yeni bir skandalla gündeme geldi.

2012 yılında çapkın iş adamının ismi yaz aşkı Esra Özkan'ı ikizi Berna Özkan'la aldattığı haberleri ile gündeme gelmişti. İhaneti öğrenen Esra Özkan, durumdan ikizinin eşi ünlü haber spikeri Korcan Karar'ı da haberdar etti. Soluğu mahkemede alan Karar, kendisini Murat Özvardar ile aldatan eşinden tek celsede boşandı.

Peşinden, Murat Özvardar'ın ismi o dönem İstanbul sosyetesine yönelik düzenlenen kokain operasyonuna da karışmıştı. İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'ne taşınan olayda sosyete playboyu Atik Berberoğlu ile prodüktör İzzet Öz, Nazlı Bahar Bayer, Demir Özgür, Cengiz Mesudiyeli ve Murat Özvardar hakkında kokain kullanmak, bulundurmak ve satmak iddialarıyla dava açılmıştı.

Uyuşturucu olaylarına ismi karışan ve sevgilisini ikiziyle aldatan Özvardar bu sefer de yaşadığı sitenin bahçesinde bulunan ağaçları hiçbir komşusuna danışmadan katletti.


İŞ MAKİNESİ GETİRDİ! 

Siteye iş makinası getiren Özvardar, 20 yıllık ağaçları bir bir kestirdi. Bu durum komşularını çileden çıkarttı ve sosyal medyada da tepkiler çığ gibi büyüdü.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *