21 Ekim 2021 Perşembe

DİYARBAKIR BAĞLAR'DA MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

BAŞKAN BEYOĞLU, ZİYARET ETTİĞİ KIRSAL MAHALLEYE MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE VERDİ... ALT YAPI VE ÜST YAPI SORUNLARI BİR HAFTADA TAMAMLANACAK, SENTETİK FUTBOL SAHASI YAPILACAK.


  • 03 Ekim 2021 Pazar

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile beraber ziyaret ettiği kırsal mahallede verdiği müjdelerle vatandaşların yüreğine su serpti.

Batı Karakoç Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine geldiği mahallede büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılanan Başkan Beyoğlu, Kaya ailesine misafir olarak burada vatandaşların taleplerini tek tek dinleyerek önemli açıklamalarda bulundu. 

“Bizim anlayışımızda vaatlerde bulunmak yok, hemen gereğini yaparak vatandaşımızı zaman kaybetmeden layık olduğu hizmete ulaştırmak var” diyen Başkan Beyoğlu, mahallenin yolunun asfalt malzemeleri döşenerek kullanışlı hale getirileceğini, ayrıca olası sel ve su baskınlarına karşı menfez köprü ve beton boru çalışmaları yapılacağını açıkladı.

“HİZMETLER TAMAMLANDIKTAN SONRA TEKRAR GELECEĞİZ”
Mahallenin alt yapı ve üst yapı sorunlarının bir hafta içerisinde tamamlanacağını ifade eden Başkan Beyoğlu,” Millete hizmet sevdasıyla bizler için rol model olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını sizlere getirerek, sizlerin emirlerini dinlemeye geldik. Sizi dinledikten sonra gereğini hemen yerine getirmeye başladık. Belediye ekiplerine  hemen talimatı verdim. Bir hafta içerisinde tüm talepleriniz yerine getirilecek. Daha sonra bizzat buraya gelerek sizlerle beraber yapılan hizmeti inceleyip memnuniyetinizi  ölçeceğiz. Sizleri Allah rızası için seviyoruz ve hizmet etmek için kendimizi mecbur hissediyoruz.” diye konuştu.

ÇOCUKLARA OYUNCAK HEDİYE EDEREK YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ
Mahalledeki gençlere sentetik zeminli futbol sahası sözü de vererek en kısa zamanda bunu kazandıracaklarını  açıklayan Beyoğlu’nun sözleri mahalle sakinleri arasında sevinçle karşılandı. Gençlere spor malzemesi de vereceklerini anlatan Beyoğlu, eşi  Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile birlikte çocuklara oyuncak hediye etti. Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada çocuklarla resim çeken Beyoğlu, gösterdikleri ilgiden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *