26 Ocak 2022 Çarşamba

SERCAN YILDIRIM'DAN FORTUNA SİTTARD AÇIKLAMASI

Survivor 2020'de adından söz ettiren futbolcu Sercan Yıldırım, Instagram canlı yayınında merak edilen soruları cevapladı.


  • 21 Temmuz 2020 Salı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Hollanda ligi ekiplerinden Fortuna Sittard'ı satın almasının ardından Sercan Yıldırım'ı kadrosuna katacağı iddia edilmişti.

Sercan Yıldırım, futbola geri dönüş konusunda flaş bir açıklamada bulundu.

 

 

 

Sercan Yıldırım, Instagram canlı yayınında bir takipçisinin 'Futbola geri dönecek misin?' sorusuna, "Futbolla ilgili şu an bir durum yok biraz tatil kafasındayım. Kardeşimin düğünü var onun da telaşı içindeyim." şeklinde cevap verdi.

 

Sercan Yıldırım, "Bursaspor'un Adana Demirspor ile oynayacağı play-off maçı var. Bu maça gideceğim, statta olacağım." dedi.

Sercan Yıldırım, Fortuna Sittard'a transferi için ise, "Acun ağabey ile de konuştuk bu mevzuları. Haftaya sonuçlanır diye düşünüyorum." ifadesini kullandı.

 

 

 

Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın transferi konusunda, "Sercan futbolcu olarak en verimli yaşında ve şovunu yapacak yaşta. Mesela Fortuna Sittard'a iyi bir Sercan Yıldırım düşünsene. Topu alıp gidiyor. Hollanda seyircisi tribünde. Olur olmaz ayrı bir şey" ifadelerini kullanmıştı.

 

​​​​​​​

 

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *