24 Haziran 2021 Perşembe

FİLİSTİN HALKINA DESTEK ÇIĞ GİBİ

Bağlar Belediyesi , İsrail'in saldırılarını protesto etmek ve Filistin halkına destek olmak amacıyla hizmet binasının girişine Türk bayrağı, Filistin bayrağı ve Mescid-i Aksa'nın resminden oluşan dev pankart astı.


  • 12 Mayıs 2021 Çarşamba

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafından hazırlanan bayrak ve poster, Bağcılar Mahallesi Havaalanı yolu üzerinde yer alan Bağlar Belediyesi Şehit Polis Atakan Arslan Ek Hizmet Binası'nın girişinde dalgalanmaya başladı.


"Zalimin Karşısında, Mazlumun Yanındayız '

İşgalci İsrail devletinin Ramazan ayında terör estirerek müslümanların kutsallarına saldırdığını belirten Başkan Beyoğlu," İlk kıblemiz Mescid-i Aksa ve Filistinli mazlum kardeşlerimize bu mübarek ayda saldırarak islam dünyasının ahını alan zalim siyonist İsrail devletini lanetliyoruz. Peygamber efendimiz,"Bir zulmü engelleyemiyorsanız zalimi kalbinizle buğz edin " diye buyuruyor. Türkiye her zaman olduğu gibi bu kutlu davada en anlamlı duruşu sergileyen islam ülkesi oldu.
Zalimin karşısında,mazlumun yanında duruşu ile dünya mazlumlarının duasını alan  liderimiz ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyuyoruz. Biz de bu mücadeleye destek olmak için hizmet binamıza şanlı  bayrağımızı ,kardeş Filistin'in bayrağını ve ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa'nın resmini astık. Dualarımız ve imkanlarımızla kardeşlerimizin yanındayız " dedi.

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları doldurun *